Jakość » Certyfikaty

SUPPLELAB to odpowiedzialny partner biznesowy, zorientowany na klienta. Potrafimy rozpoznawać potrzeby rynku i przewidywać nowe trendy. To dlatego nasza firma nieustannie się rozwija. Chcemy nie tylko dostarczać zdrowe, bezpieczne i najwyższej jakości suplementy diety, co potwierdza uzyskany przez nas certyfikat ISO 22000. Naszym celem jest rozszerzanie oferty o nowe kategorie tj. produkty clean label, czy certyfikowane suplementy BIO oparte na organicznych surowcach.

ISO 22000

Nasza firma wdrożyła certyfikowany System Zapewniania Bezpieczeństwa Żywności zgodny z normą ISO 22000:2018. Jego głównym zadaniem jest eliminacja niezgodności i potencjalnych zagrożeń na każdym etapie procesu produkcyjnego. Skuteczność działania systemu została sprawdzona i potwierdzona przez znaną na całym świecie jednostkę certyfikującą – DEKRA Certification GmbH. Efektem wielomiesięcznych przygotowań było uzyskanie certyfikatu w lipcu 2020 r. Oparty na normie ISO 22000 System pozwala nieustannie zwiększać jakość i poziom bezpieczeństwa oferowanych przez nas suplementów diety.

Certyfikat ISO 22000:2018
Certyfikat ISO 22000:2018

Produkcja ekologiczna

W składach naszych suplementów występuje bardzo wiele substancji naturalnego pochodzenia. Aby rozszerzyć ofertę i sprostać rosnącym wymaganiom klientów w 2021 r zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do produkcji pierwszych w pełni ekologicznych suplementów diety. Po procedurze auditowej SUPPLELAB został objęty kontrolą przez Bioekspert – Jednostkę Certyfikującą w rolnictwie ekologicznym PL-EKO-04. Dzięki temu na bazie organicznych surowców powstają u nas certyfikowane produkty BIO oznakowane symbolem zielonego liścia.

Certyfikat produkcji ekologicznej
Certyfikat produkcji ekologicznej

Świadectwo wolnej sprzedaży

SUPPLELAB to firma zarejestrowana i kontrolowana przez Państwową Powiatową Inspekcję Sanitarną. Spełniamy przy tym wszystkie wymagania higieniczno-sanitarne nałożone przez ustawodawcę. Jesteśmy uprawnieni do produkcji środków spożywczych, w tym suplementów diety i wprowadzania ich do obrotu. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi w Polsce i Unii Europejskiej przepisami prawnymi. Potwierdzeniem tego statusu jest Świadectwo Wolnej Sprzedaży.

Świadectwo wolnej sprzedaży
Świadectwo wolnej sprzedaży

Bezpieczeństwo żywności

Zachowanie najwyższej jakości usług jest dla SUPPLELAB priorytetem. Jako producent kontraktowy odpowiadamy za zdrowie finalnych konsumentów jak i reputację firm zlecających u nas produkcję. Aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa oferowanych przez nas suplementów diety wdrożyliśmy system zapewnienia bezpieczeństwa żywności oparty na wymaganiach ISO 22000. Jego cele strategiczne zadeklarowane zostały w niezwykle ważnym dla nas dokumencie – Polityce Bezpieczeństwa Żywności.

Polityka bezpieczeństwa żywności
Polityka bezpieczeństwa żywności