Produkcja » Rozwój produktu

Współpracujemy z wieloma dostawcami składników, które charakteryzują się najwyższą jakością, stopniem standaryzacji i powtarzalności w każdej partii produkcyjnej.

Product Development Specialist

Product Development Specialist

Bardzo często pracujemy z wykorzystaniem innowacyjnych komponentów, których jakość oraz działanie zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Umożliwiamy naszym klientom cobranding, dzięki któremu w promocji własnych suplementów wśród docelowych odbiorców, mogą oni zastosować nie tylko zastrzeżone nazwy handlowe, czy logotypy, ale przede wszystkim oprzeć się na wynikach pracy zespołów badawczych naszych dostawców. Pozwala to stworzyć unikalne na rynku receptury suplementów diety, budując innowacyjny brand o wysokiej rozpoznawalności.

SUPPLELAB współpracuje z wieloma dostawcami składników, które charakteryzują się najwyższą jakością, stopniem standaryzacji i powtarzalności w każdej partii produkcyjnej. To surowce, które stanowią często efekt wieloletnich badań i analiz potwierdzających skuteczność ich działania. Wśród naszych dostawców znajdują się producenci innowacyjnych ekstraktów roślinnych np. Sabinsa, Nexira, Novastell, witamin tj. DSM Nutritional Products, Kappa Bioscience oraz aminokwasów i ich pochodnych np. CJ Europe, Lonza, AlzChem Group.

Aby uzyskać wycenę produkcji suplementu, skorzystaj z prostego formularza. Wiemy, że czas jest bardzo istotny, dlatego w większości wypadków otrzymasz ofertę do 48h od zapytania.

Wyślij zapytanie o produkcję kontraktową