O nas

SUPPLELAB to dynamicznie rozwijająca się polska firma produkcyjna. Stworzyli ją pasjonaci zdrowego i aktywnego życia, posiadający wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu i sprzedaży suplementów diety oraz odżywek dla sportowców.

Nie jesteśmy zwykłym producentem kontraktowym świadczącym proste usługi w oparciu o outsourcing pojedynczych procesów. Działamy kompleksowo, zapewniając naszym klientom pełen serwis i wsparcie. Nie musisz być specjalistą z branży, aby stworzyć i sprzedawać wysokiej jakości produkty. Nasz dział badań i rozwoju, technologowie, researcherzy i marketingowcy pomogą Ci na każdym etapie – od opracowania wstępnej receptury, przez dobór surowców, opakowań, testy technologiczne, sam proces produkcji, kontroli jakości po wprowadzenie produktu do sprzedaży.


Oferta

Oferujemy szeroką gamę suplementów diety, zajmujemy się projektowaniem, rozwojem i wytwarzaniem różnorodnych form suchych i płynnych, naszą specjalnością są kapsułki twarde oraz suplementy diety dla sportowców. Posiadamy własny zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesny park maszynowy oraz własne zaplecze R&D.

Własny zakład produkcyjny

Własny nowoczesny zakład produkcyjny

Elastyczne podejście

Odpowiednio dobrany park maszynowy pozwala nam na produkcję dużych, średnich ale również i krótkich serii. Nasi klienci mogą wybierać zarówno spośród szerokiej bazy gotowych i sprawdzonych receptur, a także składów na indywidualne zamówienie i to już od 1000 opakowań. Niskie minima zamówieniowe to doskonała propozycja dla mniejszych podmiotów gospodarczych, a także okazja na przetestowanie rynku.

Indywidualna receptura od 1000 opakowań

Indywidualna receptura już od 1000 opakowań

Realizacja zamówień

Zdajemy sobie sprawę, że czas od opracowania receptury do otrzymania gotowego do sprzedaży produktu jest kluczowy. Dlatego działamy tak, aby maksymalnie go skrócić. Większość typowych zleceń wykonujemy w czasie do 8 tygodni. Po tym okresie klient otrzymuje gotowy do sprzedaży, zapakowany produkt.

Gotowy do sprzedaży produkt w 8 tygodni

Gotowy do sprzedaży produkt już w 8 tygodni

Jakość pod kontrolą

Wytwórnia suplementów SUPPLELAB wpisana jest do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej prowadzonego przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Wrocławiu. Nasza firma znajduje się pod ciągłym nadzorem Głównego Inspektoratu Sanitarnego i spełnia wszystkie wymagania prawne i jakościowe związane z procesem produkcji i wprowadzania do obrotu suplementów diety i odżywek.

Wdrożone standardy HACCP, GMP i GHP

Jakość pod stałą kontrolą