Produkcja » Formy produktów

Specjalizujemy się w formach stałych, takich jak kapsułki twarde, mieszanki proszkowe, hydrolizaty kolagenu, czy odżywki dla sportowców.

SUPPLELAB oferuje bardzo szerokie spektrum produktów. We własnym zakładzie wytwarzamy i konfekcjonujemy suplementy diety w różnorodnych postaciach. Specjalizujemy się w formach stałych, takich jak kapsułki twarde (żelatynowe, celulozowe, pullulanowe oraz o przedłużonym profilu uwalniania), a także hydrolizatach kolagenu oraz innych mieszankach proszkowych.

Forma produktu Minimum zamówieniowe Czas realizacji
Kapsułki #00 z wypełnieniem proszkowym
kapsułki twarde żelatynowe (HGC) białe i transparentne 60 000 kaps. 6-10 tygodni
kapsułki twarde żelatynowe (HGC) kolorowe 280 000 kaps. 8-12 tygodni
kapsułki twarde celulozowe (HPMC) białe i transparentne 60 000 kaps. 6-10 tygodni
kapsułki twarde celulozowe (HPMC) kolorowe 280 000 kaps. 8-12 tygodni
kapsułki twarde celulozowe (HPMC) Clean Label 60 000 kaps. 6-10 tygodni
kapsułki twarde celulozowe (HPMC) Organic 280 000 kaps. 8-12 tygodni
kapsułki twarde celulozowe (HPMC) o opóźnionym uwalnianiu (AR) białe i transparentne 280 000 kaps. 8-12 tygodni
kapsułki twarde pullulanowe białe i transparentne 280 000 kaps. 8-12 tygodni
Proszki do 500 g
hydrolizat kolagenu w proszku (rybiego i wołowego) 250 kg 10-12 tygodni
pre-workout / post-workout 250 kg 10-12 tygodni
produkty wieloskładnikowe 300 kg 10-12 tygodni

W naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym wytwarzamy różnorodne suplementy diety ze wszystkich najpopularniejszych kategorii produktowych. Bardzo bogatą grupę stanowią produkty prozdrowotne, uzupełniające podstawowe niedobory dietetyczne głównych makro- i mikroskładników pokarmowych, w tym kompleksy multiwitaminowe czy monopreparaty. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się także suplementy zawierające wysokiej jakości ekstrakty ziołowe o działaniu rewitalizującym i wzmacniającym, preparaty wspomagające odchudzanie, wspierające funkcje seksualne, zdrowy wygląd skóry czy włosów.

Posiadamy pełne zaplecze oraz niezbędne doświadczenie do produkcji suplementów diety dedykowanych dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Kategoria sport nutrition to jeden z najszybciej rosnących segmentów rynku. Wytwarzamy różnorodne odżywki dla sportowców w postaci proszków do odtwarzania napojów – w tym aminokwasy, formuły typu pre- i post-workout czy kreatyny. W tej kategorii wyróżnić trzeba także specjalistyczne formuły w kapsułkach takie jak chociażby spalacze tłuszczu, termogeniki, boostery testosteronu czy dedykowane sportowcom kompleksy witaminowe i mineralne.

Nasze metody wytwarzania bazują na wiedzy, doświadczeniu oraz autorskiej technologii. Łącząc te elementy z wyposażoną w nowoczesny park maszynowy fabryką, jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno dużych klientów instytucjonalnych, jak i niewielkie podmioty gospodarcze. Wielu z naszych klientów to bardzo małe firmy, które dopiero rozpoczynają działalność. Wiemy dobrze o tym, że droga od startupu do dużego przedsiębiorstwa jest często bardzo krótka. Dlatego traktujemy naszych klientów jak równych partnerów, oferując wszystkim elastyczne warunki współpracy i niskie minima zamówieniowe. Jednym pomogą one w ogóle zadebiutować na rynku suplementów diety, a innym wystartować z kolejnym nowym projektem, obniżając nakłady inwestycyjne.

Nasza linia technologiczna została zaprojektowana uwzględniając nowoczesne metody optymalizacji produkcji. Pozwalają one na ograniczenie czasu przezbrojeń do absolutnego minimum, umożliwiając płynne i elastyczne zmiany formatów i formulacji. Jednocześnie zachowujemy najwyższy stopień czystości produktów i maksymalną zgodność recepturową.

Park maszynowy to jednak nie wszystko, najważniejszym kapitałem SUPPLELAB są wykwalifikowani pracownicy. Nie jesteśmy wielką korporacją, dlatego począwszy od obsługi klienta, przez technologów, operatorów produkcji, dział badawczo-rozwojowy czy marketing, wszyscy jesteśmy w pełni zaangażowani w jeden nadrzędny cel. Jest to rozwój marek naszych klientów poprzez dostarczanie im najwyższej jakości, wyróżniających się na rynku suplementów diety. Właśnie dlatego, aby w 100% skupić się na misji firmy nie wytwarzamy produktów z własnym logo.

Aby uzyskać wycenę produkcji suplementu, skorzystaj z prostego formularza. Wiemy, że czas jest bardzo istotny, dlatego w większości wypadków otrzymasz ofertę do 48h od zapytania.

Wyślij zapytanie o produkcję kontraktową