Produkcja » Pakowanie

Każdy produkt wymaga unikalnego rozwiązania opakowaniowego, które skutecznie zabezpieczy jego zawartość przed wpływem środowiska zewnętrznego przez cały okres przydatności do spożycia.

Wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych

SUPPLELAB oferuje wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych oraz szkła pochodzące od najważniejszych europejskich dostawców. Współpracujemy z najlepszymi i najszybszymi drukarniami opakowań kartonowych oraz etykiet i laminatów wykorzystywanych do produkcji worków i saszetek. Etykiety i kartoniki jednostkowe wykonujemy w każdej możliwej technice drukarskiej, oferując bardzo szeroki wachlarz uszlachetnień. Dzięki wynegocjowanym z drukarniami preferencyjnym warunkom finansowym i czasowym, jesteśmy w stanie sprawnie obsłużyć zarówno małe nakłady bazując na druku cyfrowym, a także duże zlecenia dzięki fleksografii i technologii offsetowej.

Co niezwykle istotne nie bazujemy na najtańszych rozwiązaniach na rynku, ale pracujemy ze sprawdzonymi producentami o zasięgu globalnym. Wszystkie oferowane przez nas opakowania, etykiety i kartoniki wykonane są z czystych, bezpiecznych i przebadanych surowców. Elementy posiadające bezpośredni kontakt z produktem np. słoje, zakrętki, membrany posiadają niezbędne certyfikaty, w tym dopuszczenie do kontaktu z żywnością oraz szczegółową analizę barierowości dla takich czynników jak para wodna, powietrze czy temperatura.

Niezmiernie istotną cechą dobrze dobranego opakowania oprócz ochrony produktu jest jego design. Działamy kompleksowo, w konsultacji z klientem, badamy jego oczekiwania, dobieramy optymalne opakowanie do danego rozmiaru produktu – gramatury czy ilości kapsułek. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań opakowaniowych w różnych kształtach i kolorach:

  • słoiki szklane, PET i HDPE,
  • worki foliowe stabilo i doypack,
  • saszetki, tuby,
  • kartoniki jednostkowe z ulotką.

Możemy pomóc i doradzić Ci w stworzeniu layoutu i designu produktu, ale oczywiście możesz zaprojektować go sam na podstawie otrzymanej od nas specyfikacji. Ostatecznie chodzi tu przecież o Twój produkt i Twoją markę, dlatego wszystko powinno wyglądać tak jak tego oczekujesz.

services-packaging-counter

services-packaging-counter

Aby uzyskać wycenę produkcji suplementu, skorzystaj z prostego formularza. Wiemy, że czas jest bardzo istotny, dlatego w większości wypadków otrzymasz ofertę do 48h od zapytania.

Wyślij zapytanie o produkcję kontraktową