Produkcja » Private label

Produkowane przez nas suplementy diety mogą być oparte na autorskich recepturach, a także składach opracowywanych według wytycznych i wstępnych pomysłów klientów.

Świadczymy pełen zakres usług prywatnej etykiety. Oferujemy kompleksowe wsparcie niezbędne do wprowadzenia suplementu na rynek – od pomysłu do gotowego produktu. Dzięki nam szybko stworzysz i rozwiniesz własną markę suplementów diety. Bez względu na to, czy wybierzesz jedną z gotowych receptur, poddasz ją modyfikacji czy zdecydujesz się na całkowicie nowy skład, możesz mieć pewność, że efekt naszej pracy spełni Twoje oczekiwania.

Świadczymy pełen zakres usług prywatnej etykiety
Dzięki nam szybko stworzysz i rozwiniesz własną markę suplementów diety.

Nie mamy własnej linii produktów, dlatego wszystkie nasze siły koncentrujemy na markach naszych klientów. Cały czas analizujemy rynek, po to aby zaproponować naszym kontrahentom najbardziej innowacyjne rozwiązania w dziedzinie suplementacji. Przejrzyste warunki współpracy, łatwy kontakt oraz szybkość w działaniu to bez wątpienia atuty które dają nam sporą przewagę nad konkurencją.

Droga od pomysłu do gotowego do sprzedaży produktu jest u nas bardzo krótka. Nasi wykwalifikowani pracownicy już po pierwszym kontakcie z klientem szybko określają jego wstępne potrzeby. Następnie przekazują koncepcję produktu jednocześnie do działu badawczo-rozwojowego oraz marketingu.

Droga od pomysłu do gotowego do sprzedaży produktu jest u nas bardzo krótka
Opracowanie składu jakościowego i ilościowego oraz technologii wytwarzania to integralny etap każdego zlecenia.

Efektem współpracy obu jednostek jest opracowanie receptury teoretycznej oraz technologii wytwarzania, na podstawie której przygotowywana jest pierwsza wycena produktu. Wiemy, że czas jest bardzo istotny, dlatego w większości wypadków klient otrzymuje gotową ofertę do 48 godzin od zapytania.

Klient otrzymuje gotową ofertę do 48h od zapytania
Po opracowaniu receptury teoretycznej i wybraniu technologii wytwarzania przygotowywana jest oferta cenowa.

Po ustaleniu ostatecznej ilości produkcyjnej i akceptacji oferty cenowej przez klienta następuje uruchomienie zlecenia. W pierwszym etapie receptura trafia ponownie do działu R&D, gdzie w zależności od formy produktu przygotowywane są próby pilotażowe, które wraz z finalną recepturą trafiają do wydziału produkcyjnego.

Gotowa receptura trafia do działu produkcji.
Po akceptacji oferty przez klienta i uruchomienio zlecenia, gotowa receptura trafia do działu produkcji.

W tym samym czasie dział rejestracji opracowuje na podstawie receptury produkcyjnej kompletne znakowanie produktu. Są to wszystkie teksty, które muszą znaleźć się na opakowaniu produktu. Na podstawie znakowania oraz otrzymanej od nas precyzyjnej specyfikacji przygotowania plików graficznych, klient projektuje etykiety oraz opcjonalne kartoniki i ulotki produktowe. Po przekazaniu finalnych projektów i ich akceptacji przez nasz dział rejestracji i marketing, trafiają one do współpracujących z firmą drukarni. Dział produkcji po otrzymaniu wszystkich zamówionych surowców i materiałów opakowaniowych realizuje zlecenie produkcyjne.

Etykietowanie produktu
Na podstawie zatwierdzonych projektów graficznych drukujemy materiały opakowaniowe. W dalszym etapie następuje etykietowanie i pakowanie w kartoniki jednostkowe.

Wyprodukowane suplementy przekazywane są na nasz magazyn. W tym samym czasie ich próbki wysyłane są na obowiązkowe badania laboratoryjne. Dopiero po otrzymaniu wyników testów i ich analizie przez dział jakości gotowe do produkty wysyłane są do klienta.

Gotowe produkty przekazywane są na nasz magazyn
Gotowe produkty przekazywane są na nasz magazyn. Ich wysyłka następuje po zwolnieniu do sprzedaży przez dział jakości w oparciu o wyniki badań laboratoryjnych.

Aby uzyskać wycenę produkcji suplementu, skorzystaj z prostego formularza. Wiemy, że czas jest bardzo istotny, dlatego w większości wypadków otrzymasz ofertę do 48h od zapytania.

Wyślij zapytanie o produkcję kontraktową